KANCELARIA KOMORNIKA SĄDOWEGO

ul. Miła 40c, 06-300 Przasnysz

 

czynna codziennie w godz. 8-16

Komornik przyjmuje we wtorki w godz. 8-17

 

Tel. (29) 756 33 06

Fax. (29) 752 22 11

Email: kancelariaprzasnysz@vp.pl

Email: wesoly@przasnyszkomornik.pl

 

 

 

Rachunek Bankowy w Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA Oddział 1 w Ostrołęce/(PKO BP S.A.)

nr. 40 1020 3802 0000 1102 0037 9107

Właściwość z wyłączeniem egzekucji z nieruchomości - cały kraj

na podstawie art. 8 ust. 5 Ustawy o komornikach sądowych i egzekucji


Art. 8 ust.5. Wierzyciel ma prawo wyboru komornika na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, z wyjątkiem spraw o egzekucję z nieruchomości oraz spraw, w których przepisy o egzekucji z nieruchomości stosuje się odpowiednio. W przypadku wyboru komornik działa poza obszarem swojego rewiru komorniczego.
ust. 6. Wierzyciel, dokonując wyboru komornika, składa wraz z wnioskiem o wszczęcie egzekucji oświadczenie na piśmie, że korzysta z prawa wyboru komornika.


Właściwość miejscowa, obszar rewiru dla: (kody pocztowe)

  • 06-200; Poczta Maków Mazowiecki
  • 06-210; Poczta Płoniawy
  • 06-211; Poczta Krasiniec
  • 06-212; Poczta Krasnosielc
  • 06-213; Poczta Gąsewo
  • 06-214; Poczta Drążdżewo
  • 06-216; Poczta Sypniewo
  • 06-220; Poczta Szelków Nowy
  • 06-225; Poczta Rzewnie
  • 06-230; Poczta Różan
  • 06-231; Poczta Młynarze
  • 06-232; Poczta Czerwonka
  • 06-300; Poczta Przasnysz 001
  • 06-301; Poczta Przasnysz 003
  • 06-302; Poczta Przasnysz 004
  • 06-316; Poczta Krzynowłoga Mała
  • 06-322; Poczta Lipa koło Przasnysza
  • 06-323; Poczta Jednorożec
  • 06-330; Poczta Chorzele
  • 06-333; Poczta Zaręby koło Chorzel
  • 06-408; Poczta Krasne koło Ciechanowa
  • 06-415; Poczta Czernice Borowe
  • 06-425; Poczta Karniewo

 

 

Właściwość miejscowa, obszar rewiru dla: (miejscowości)

Gmina miejska: Przasnysz
Gmina miejska: Maków Mazowiecki
Gmina wiejska: Przasnysz
Sołectwa: Bartniki, Bogate, Cierpigórz, Dębiny, Dobrzankowo, Emowo, Fijałkowo, Golany, Gostkowo, Góry Karwackie, Grabowo, Karwacz, Kijewice, Klewki, Leszno, Lisiogóra, Mchowo, Mchówko, Mirów, Helenowo Nowe, Obrąb, Oględa, Osówiec Kmiecy, Osówiec Szlachecki, Sątrzaska, Sierakowo, Stara Krępa, Helenowo Stare, Szla, Trzcianka, Wielodróż, Wyrąb Karwacki, Zakocie, Zawadki.
Pozostałe miejscowości: Annopol, Brzezice, Cegielnia, Frankowo, Helenowo-Gadomiec, Janin, Józefowo, Karbówko, Księstwo, Kuskowo, Mirów, Nowa Krępa, Patołęka, Polny Młyn, Święte Miejsce, Wandolin, Wygoda.
Gmina miejsko-wiejska: Chorzele
Sołectwa: Aleksandrowo, Annowo, Bagienice, Binduga, Bobry, Bogdany Małe, Bogdany Wielkie, Brzeski-Kołaki, Budki, Bugzy Płoskie, Bugzy-Jarki, Bugzy-Święchy, Czaplice-Furmany, Czaplice-Piłaty, Czaplice Wielkie, Czarzaste Małe, Czarzaste Wielkie, Dąbrowa, Dąbrówka Ostrowska, Duczymin, Dzierzęga-Nadbory, Gadomiec-Chrzczany, Gadomiec-Miłocięta, Gadomiec-Peronie, Grąd Rycicki, Jarzynny Kierz, Jedlinka, Krukowo, Krzynowłoga Wielka, Kwiatkowo, Lipowiec, Liwki, Łaz, Łazy, Mącice, Niskie Wielkie, Nowa Wieś k. Duczymina, Nowa Wieś Zarębska, Opaleniec, Opiłki Płoskie, Poścień-Wieś, Poścień-Zamion, Pruskołęka, Przysowy, Przątalina, Rapaty-Górki, Rapaty-Sulimy, Rapaty-Żachy, Raszujka, Rawki, Rembielin, Rycice, Rzodkiewnica, Skuze, Sosnówek, Stara Wieś, Ścięciel, Wasiły-Zygny, Wierzchowizna, Wólka Zdziwójska, Zagaty, Zaręby, Zdziwój Nowy, Zdziwój Stary.
Gmina miejsko-wiejska: Różan
Sołectwa: Chrzczonki, Dąbrówka, Dzbądz, Dyszobaba, Kaszewiec, Miłony, Mroczki-Rębiszewo, Paulinowo, Podborze, Prycanowo, Szygi, Załęże-Eliasze, Załęże-Gartki, Załęże-Sędzięta, Załęże Wielkie, Załuzie, Zawady-Ponikiew.
Gmina wiejska: Czernice Borowe
Sołectwa: Borkowo-Falenta, Chojnowo, Chrostowo, Czernice Borowe, Dzielin, Górki, Grójec, Jastrzębiec, Kadzielnia, Kosmowo, Kuskowo, Miłoszewiec, Nowe Czernice, Obrębiec, Olszewiec, Pawłowo Kościelne, Pawłówko, Pierzchały, Rostkowo, Szczepanki, Turowo, Węgra, Załogi, Zberoż, Zembrzus, Żebry (w skład sołectwa wchodzą dwie wioski: Żebry-Idźki i Żebry-Kordy).
Przysiółki: Borkowo-Boksy
Gmina wiejska: Jednorożec
Sołectwa: Budy Rządowe, Drążdżewo Nowe, Dynak, Jednorożec, Kobylaki-Czarzaste, Kobylaki-Korysze, Kobylaki-Wólka, Lipa, Małowidz, Obórki, Olszewka, Parciaki, Połoń, Stegna, Ulatowo-Dąbrówka, Ulatowo-Pogorzel, Ulatowo-Słabogóra, Żelazna Prywatna, Żelazna Rządowa.
Pozostałe miejscowości: Budziska, Grądy, Kamienica, Kobylaki-Konopki, Kocenki, Kurczy Lasek, Murowanka, Nakieł, Nisztalki, Nowa Wieś, Nowiny, Parciaki-Stacja, Pólka, Przejmy, Stara Wieś, Szkopnik, Uścianek, Zadziory, Zapola, Żelazna Rządowa-Gutocha.
Gmina wiejska: Krasne
Sołectwa:
Bartołdy, Brzozowo Wielkie, Gorąca, Grabowo Wielkie, Kozin, Kraski-Ślesice, Krasne, Krasne-Elżbiecin, Kurowo, Milewo-Brzegędy, Milewo-Szwejki, Milewo-Tabuły, Milewo-Rączki, Mosaki-Rukle, Mosaki-Stara Wieś, Niesiobędy, Nowe Żmijewo, Nowokrasne, Pęczki-Kozłowo, Stary Janin, Szlasy-Żalne, Wężewo, Zalesie, Zielona, Żbiki, Żbiki-Gawronki.
Pozostałe miejscowości: Augustów, Barańce, Brzozowo Małe, Dąbki, Dębowa Karczma, Filipy, Godacze, Grabowo Gęsie, Grabówko, Gustawin, Helenów, Iłówko, Jaźwiny, Kamienice-Ślesice, Kurówko, Łyszkowo, Milewo-Bylice, Milewo-Gawary, Milewo-Kulki, Milewo-Ruszczyny, Nowa Wieś, Szlasy-Leszcze, Szlasy-Umiemy, Zielonki, Żbiki-Antosy, Żbiki-Kierzki, Żbiki-Starki.
Gmina wiejska: Krzynowłoga Mała
Sołectwa: Borowe-Chrzczany, Bystre-Chrzany, Chmieleń Wielki, Chmielonek, Cichowo, Czaplice-Bąki, Czaplice-Kurki, Gadomiec-Jędryki, Gadomiec-Wyraki, Gąski-Wąsosze, Grabowo-Rżańce, Kaki-Mroczki, Kawieczyno-Saksary, Krajewo-Kłódki, Krajewo Wielkie, Krzynowłoga Mała, Łanięta, Łoje, Marianowo, Masiak, Morawy Wielkie, Ostrowe-Stańczyki, Ożumiech, Piastów, Plewnik, Romany-Fuszki, Romany-Janowięta, Romany-Sebory, Romany-Sędzięta, Rudno Jeziorowe, Rudno Kmiece, Rudno-Kosiły, Skierkowizna, Świniary, Ulatowo-Adamy, Ulatowo-Czerniaki, Ulatowo-Zalesie, Ulatowo-Żyły, Wiktorowo, Wiktorowo-Kolonia.
Miejscowości bez statusu sołectwa: Borowe-Gryki, Krajewo-Wierciochy, Ulatowo-Borzuchy.
Gmina wiejska: Czerwonka
Miejscowości: Budzyno-Bolki, Budzyno-Lipniki, Budzyno-Walędzięta, Cieciórki Szlacheckie, Cieciórki Włościańskie, Ciemniewo, Czerwonka, Dąbrówka, Guty Duże, Guty Małe, Jankowo, Janopole, Kałęczyn, Krzyżewo-Jurki, Krzyżewo-Marki, Lipniki, Mariampole, Perzanowo, Ponikiew Wielka, Sewerynowo, Soje, Tłuszcz, Ulaski.
Gmina wiejska: Karniewo
Sołectwa: Byszewo, Byszewo-Wygoda, Chełchy-Chabdzyno, Chełchy Dzierskie, Chełchy Iłowe, Chełchy-Klimki, Chełchy Kmiece, Chrzanowo-Bronisze, Czarnostów, Czarnostów-Polesie, Gościejewo, Karniewo, Konarzewo-Bolesty, Krzemień (2 sołectwa: Krzemień Nowy i Krzemień-Górki), Leśniewo, Łukowo, Malechy, Milewo-Malonki, Obiecanowo, Ośnica, Rafały, Romanowo, Słoniawy, Szlasy-Złotki, Szwelice, Tłucznice, Wólka Łukowska, Wronowo, Zakrzewo, Zalesie, Zaręby, Zelki Dąbrowe, Żabin Karniewski, Żabin Łukowski.
Miejscowości bez statusu sołectwa: Chełchy-Jakusy, Milewo-Wypychy, Rutki.
Gmina wiejska: Krasnosielc
Sołectwa: Bagienice-Folwark, Bagienice Szlacheckie, Biernaty, Budy Prywatne, Chłopia Łąka, Drążdżewo, Drążdżewo-Kujawy, Drążdżewo Małe, Elżbiecin, Grabowo, Grądy, Karolewo, Krasnosielc, Krasnosielc Leśny, Łazy, Niesułowo (wsie: Niesułowo-Pach i Niesułowo-Wieś), Nowy Sielc, Nowy Krasnosielc, Papierny Borek, Perzanki-Borek, Pienice, Przytuły, Raki, Ruzieck, Wola-Józefowo, Wola Włościańska, Wólka Drążdżewska, Wólka Rakowska, Wymysły, Zwierzyniec.
Pozostałe miejscowości: Sulicha
Gmina wiejska: Młynarze
Sołectwa: Długołęka-Koski, Głażewo-Cholewy, Głażewo-Święszki, Gierwaty, Kołaki, Młynarze, Modzele, Ochenki, Ogony, Rupin, Sadykierz, Strzemieczne-Oleksy, Sieluń, Załęże-Ponikiewka.
Miejscowości bez statusu sołectwa: Strzemieczne-Hieronimy, Strzemieczne-Wiosny.
Gmina wiejska:  Płoniawy-Bramura
Gmina wiejska:  Rzewnie
Sołectwa:Bindużka, Boruty, Brzóze Duże, Brzóze Małe, Chrzanowo, Chrzczony, Dąbrówka, Drozdowo, Grudunki, Łachy Włościańskie, Łasiewity, Łaś, Małki, Mroczki-Kawki, Napiórki Butne, Napiórki Ciężkie, Nowe Drozdowo, Nowe Łachy, Nowy Sielc (sołectwa: Nowy Sielc i Nowy Sielc-Wieś), Orłowo, Pruszki, Rzewnie, Słojki, Stary Sielc.
Gmina wiejska:  Sypniewo
Sołectwa: Biedrzyce-Koziegłowy, Biedrzyce-Stara Wieś, Boruty, Chełchy, Chojnowo, Dylewo, Gąsewo Poduchowne, Glącka, Glinki-Rafały, Jarzyły, Majki-Tykiewki, Mamino, Nowe Gąsewo, Nowe Sypniewo, Nowy Szczeglin, Olki, Poświętne, Rawy, Rzechowo-Gać, Rzechowo Wielkie, Rzechówek, Sławkowo, Stare Glinki, Strzemieczne-Sędki, Sypniewo, Szczeglin Poduchowny, Zalesie, Zamość, Ziemaki.
Miejscowości bez statusu sołectwa: Gutowo, Różanica.
Gmina wiejska:  Szelków
Sołectwa: Chrzanowo, Chyliny, Ciepielewo, Dzierżanowo, Głódki, Grzanka, Kaptury, Laski, Magnuszew Duży, Magnuszew Mały, Makowica, Nowy Strachocin, Nowy Szelków, Orzyc, Pomaski Małe, Pomaski Wielkie, Przeradowo, Rostki, Smrock-Dwór, Smrock-Kolonia, Stary Strachocin, Stary Szelków, Zakliczewo.

 

Niniejsza strona ma charakter informacyjny i nie stanowi reklamy działalności kancelarii